Här hittar ni våra kontaktuppgifter

Huvudkontoret finns i Stockholm. I övriga landet har vi kontor i Ystad, Norrköping, Örebro, Hammarö, Leksand och Sundsvall. Vi arbetar såklart över hela vårt avlånga land!

Besöksadress:
Jägerhorns väg 6, 141 75 Kungens Kurva

Postadress:
Box 6037, 141 06 Kungens Kurva

Tel: 08-410 102 30
Fax: 08-722 39 40

Kontor/administration
Alexandra Nätt alexandra@mpa.nu

Besiktningsingenjörer Stockholm
Brandlarm / Sprinkler
Aldervall Andreas
Tel: 08-410 102 48
andreas.aldervall@mpa.nu

Brandlarm / Sprinkler / Gassläck
Ohlsson Torbjörn
Tel: 08-410 102 39
torbjorn@mpa.nu

Brandlarm / Sprinkler
Larsson Roger
Tel: 08-410 102 38
roger@mpa.nu

Brandlarm / Sprinkler / Gassläck
Henriksson Jacob
Tel. 08-410 102 49
jacob@mpa.nu
Brandlarm / Talat utrymningslarm
Henrik Edman
Tel:08-410 102 45
henrik.edman@mpa.nu

Brandlarm / Sprinkler
Mikael Skog
Tel: 08-410 102 34
mikael.skog@mpa.nu

Brandlarm / Sprinkler
Eriksson Knut
Tel: 08-410 102 35
knut@mpa.nu





Besiktningsingenjörer Norrköping
Lagersbergsvägen 8
602 09 Norrköping
Tel: 08-410 102 41

Brandlarm / Sprinkler
Kinnå Magnus
Tel: 08-410 102 41
magnus.kinna@mpa.nu
Besiktningsingenjörer Örebro
Storängsgatan 23 B
702 25 Örebro
Tel: 08-410 102 37






Brandlarm / Sprinkler
Kallio Pasi
Tel: 08-410 102 37
pasi@mpa.nu

Brandlarm / Sprinkler
Kallio Daniel
Tel: 08-410 102 33
daniel@mpa.nu
Besiktningsingenjörer Sundsvall
Rockagatan 16
861 39 Bergeforsen
Tel:08-410 102 47


Kidvägen 3
862 32 Kvissleby
Tel:08-410 102 36


Brandlarm / Sprinkler
Pettersson Thomas
Tel: 08-410 102 47
thomas.pettersson@mpa.nu

Brandlarm / Sprinkler /
Talat utrymningslarm / Inbrottslarm

Hedström Henrik
Tel:08-410 102 36
henrik@mpa.nu
Besiktningsingenjörer Hammarö
Kvistvägen 32
663 41 Hammarö
Tel:08-410 102 42

Brandlarm / Sprinkler
Lindskog Anders
Tel:08-410 102 42
anders.lindskog@mpa.nu
Besiktningsingenjörer Leksand
Näckens väg 1
793 35 Leksand
Tel:08-410 102 43

Brandlarm / Sprinkler
Åkesson Thorbjörn
Tel:08-410 102 43
thorbjorn.akesson@mpa.nu
Besiktningsingenjörer Ystad
Möllevångsgatan 13
271 50 Ystad
Tel:08-410 102 32

Brandlarm / Sprinkler
Björn Nordstedt
Tel:08-410 102 32
bjorn@mpa.nu